TOP 10 roku 2017

Dodane 30 grudnia 2017, 20:02
Redakcja Spoglądając w nasze redakcyjne statystyki, już wiemy, że w roku 2017 najchętniej czytaliście artykuły z działu "na sygnale". Ale.. co najważniejsze nie pozostajecie obojętni na krzywdę innych. Bezkonkurencyjnymi zwycięzcami mijającego właśnie roku, są materiały dotyczące poszukiwań młodego mężczyzny z Leopoldowa oraz walce Ewy Gałązki o powrót do zdrowia jej męża. Zapraszamy na krótki spacer po roku 2017.

TOP 10 NAJCHĘTNIEJ CZYTANYCH ARTYKUŁÓW PORTALU GARWOLIN24.COM W ROKU 2017

1. Uwaga! Zaginął Mateusz Prządka!

26 lutego rozpoczęły się poszukiwania 18-letniego mieszkańca miejscowości Leopoldów (gm. Ryki). Mateusz Prządka w sobotni wieczór wyszedł z domu z zamieram udania się do oddalonej o blisko 10 km dyskoteki w Kłoczewie (gm. Ryki). Gdy nie wrócił, ani też nie można było z nim nawiązać żadnego kontaktu, rodzina powiadomiła policję. Ciało chłopaka odnaleziona następnego dnia nad ranem. 

2. ”On nie przeżyje”, ona im nie uwierzyła i walczy

Wzruszająca opowieść o walce Ewy Gałązki, która nigdy nie przestałą wierzyć w to, że jej mąż, który uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu wyjdzie ze śpiączki i wróci do pełni zdrowia.

3.Tragiczne wieści z Sobolewa  

Młody mężczyzna, mieszkaniec gm. Sobolew zaginął 30 lipca. Jego ciało odnaleziono kilka dni później - 2 sierpnia. Piotr odebrał sobie życie. Szerszemu gronu znany był ze swojej muzycznej twórczości. 

4. W sobotę odbędzie się pogrzeb Natalii Fic

Mimo wysiłku wielu osób, nie udało się uratować maturzystki z powiatu garwolińskiego. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 9 maja 2017 r. przed godziną 22 w miejscowości Brzeziny w gminie Stężyca, pow. Rycki. Samochód osobowy marki BMW, którym podróżowała młoda kobieta, wypadł z drogi i bokiem uderzyło w przydrożne drzewo. Uderzenie nastąpiło od strony pasażera. Podróżująca na przednim fotelu 19-latka została zakleszczona we wraku pojazdu. Natalia zmarła 10 maja w szpitalu. 

5. Nie można tego wymazać z głowy...

17 września w miejscowości Przyłęk (gm. Sobolew) doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego. Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo, wyrywając je. Na miejsce jako piersi ruszyli z pomocą świadkowie zdarzenia. To oni opisali cały wypadek, dając do myślenia innym.

6. Tragiczna sytuacja na DK17: ilość wypadków przeraża

W wakacje przełożono ruch z ciągu głównego drogi S17. Kierowcy najczęściej podróżujący "na pamięć" z zbyt dużą prędkością nawet kilka razy dziennie powodowali wypadki i kolizję w Mierżączce tuż za zjazdem z obwodnicy Garwolina. Nasza redakcja jako pierwsza podjęła ten temat, w rezultacie w miejscu zdarzeń pojawiło się dodatkowe oznaczenie i bariery betonowe: GDDKiK reaguje! Będzie podwójna bariera z betonu i sierżant    

7. Kopali pod S17, znaleźli złoto?

Województwo mazowieckie i lubelskie obiegła wieść o skarbie, jaki mieli odkopać robotnicy podczas prac przy budowie S17. Nie dość, że wszystko miało zostać owiane tajemnicą, to budowlańcy podczas dzielenia złota mieli pobić się.

8. Ola z Garwolina... Nowa twarz polskiego kina

Młoda, piękna i ambitna - tak można w trzech słowach scharakteryzować Aleksandrę Domańską. Mieszkanka Garwolina jak burza, prze do przodu i zdobywa serca widzów i uznanych reżyserów.

9. Dziewczyna z Garwolina w Idolu

Carolin Mrugała - pochodząca z Garwolina młoda wokalistka, w lutym przekonała do siebie jury w programie muzycznym Idol. Przeszła do kolejnego etapu. Zaśpiewała "Cicho".

10. Ocieplali budynek, przyszedł sąsiad i mierzył do nich z broni

Pracownicy jednej z garwolińskich firm zajmujących się ocieplaniem budynków, przeżyli chwilę grozy, gdy na placu budowy pojawił się mężczyzna mierzący do niech z broni palnej i grożący im śmiercią. 

DZIĘKUJE, ŻE BYLIŚCIE 

Każdy kolejny pokonany milion wyświetleń, staje się dla mnie motywacją do pracy nad portalem. Dzieje się dużo w powiecie garwolińskim, ale tylko dzięki Wam jestem w stanie na bieżąco informować tysiące ludzi o naszych sprawach. Wasze informacje są dla mnie nieocenionym źródłem, dziękuje za każdą wiadomość, za każde zdjęcie z miejsca zdarzenia, za każdy sygnał. Życzę Wszystkim moim Czytelnikom i Informatorom, by każdy następny rok był lepszy od poprzedniego.  

Marlena Rosłaniec  

 

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Garwolin24
  (31 grudnia 2017, 15:05)
Fajny portal, dobra robota i zaangażowanie. My czytelnicy również życzymy szczęśliwego Nowego Roku!
Gość
  (3 stycznia 2018, 17:06)
TOP 10?? Serio?? Proszę się zastanowić czy ten tytuł jest na pewno odpowiedni... Szczególnie, że kilka artykułów opisuje śmierć i tragedię innych osób...