Reklama

Reklama dźwignią handlu? Oczywiście! Jednak pieniądze wydawaj rozsądnie, my Ci w tym pomożemy. Dlaczego reklama w Garwolin24.com będzie skuteczniejsza niż w konkurencyjnych portalach? Bo nosi użytkownicy nie sięgają do portalu tylko po informacje z okolicy, ale po to, by znaleźć tu najtańsze i najlepsze produkty w powiecie garwolińskim. Również Twoje!

Od początku do końca zajmujemy się naszym Klientem w należyty mu sposób. Oferujemy tworzenie treści reklamowych opartych na najnowszych trendach, a przy tym co najważniejsze, u nas jest najtaniej. Stworzymy ofertę dostosowaną do potrzeb naszego Klienta. Krótko mówiąc, nasza propozycja jest na każą kieszeń. Dlatego już dziś, jesteśmy w stanie zaoferować tygodniową emisję reklamy Twojej firmy w cenie 20 zł.

Gwarantujemy indywidualne podejście do Klienta i jego potrzeb. W zawiązku z tym prezentujemy naszą ofertę reklamową, która daje Twojej firmie nowe możliwości.

Oprócz emisji banerów na łamach naszych stron, proponujemy inne formy reklamy takie jak artykuły sponsorowane, lokowanie produktu i reklamę kontekstową. To ciągle za mało? Sprawdź, co dla Ciebie mamy.  


Skontaktuj się z nami:
reklama@garwolin24.com
500 197 243

 

Nasi klienci: