Redakcja

Miło jest nam poinformować, że po kilkutygodniowej pracy pad portalem Garwolin24.com, udało się zakończyć projekt. Dlaczego postanowiliśmy stworzyć portal? Chcemy dawać Państwu coś, czego nie proponują inne lokalne strony internetowe. Co takiego? Wystarczy prześledzić główną stronę Garwolin24.com. Uważamy, że każdy ma prawo coś powiedzieć, w zawiązku z tym umożliwiliśmy Państwu jako pierwszy portal w powiecie garwolińskim, publikowanie w portalu swoich artykułów. Chcemy być interaktywni, chcemy dawać Państwu to, na co zasługujecie. Wychodzimy z założenia, że każdy ma prawo do darmowych i rzetelnych informacji. Niestety, choć większość mieszkańców powiatu nie wie, że znaczna część naszych samorządów płaci za to, żeby pojawić się w mediach. Nie jesteśmy związani politycznie z żadnym ugrupowaniem, nie pobieramy opłat za to, co pojawia się na naszej stronie – z wyjątkiem przekazów reklamowych (w myśl prawa, takie teksty są oznaczone jako sponsorowane). Chcemy utrzymywać się z szeroko pojętej reklamy. Dlatego zachęcamy do współpracy.

Mottem przewodnim Portalu Informacyjnego Garwolin24.com jest hasło „bliżej faktów”. Niestety, szum komunikacyjny skutecznie uniemożliwia Czytelnikom obiektywną ocenę świata. Postaramy się, aby przynajmniej lokalna sytuacja stała się dla Państwa bardziej przejrzysta. Stąd hasło – bliżej faktów.

Dziennikarzem portalu Garwolin24.com może zostać każdy. Zachęcamy do publikowania swoich przemyśleń, do mówienia głośno o sytuacji w swojej okolicy. Chcemy, żeby to Państwo razem z nami tworzyli ten serwis i wierzymy, że tak będzie.

Wydawca portalu:

MRM STUDIO Marlena Rosłaniec


Kontakt:
redakcja@garwolin24.com
t
el. 500 197 243