T.LOVE zagra w Garwolinie! 35 lat zespołu (16.11)

Dodane 4 października 2017, 17:13

Garwolin
Wielki jubileusz i urodzinowa trasa koncertowa, a na niej Garwolin. Legenda polskiego rocka – zespół T.LOVE świętuje w tym roku 35-lecie swojego istnienia. 16 listopada zagra dla garwolińskiej publiczności. Nie możecie tego przegapić!

Jedni nucą „Warszawę”, inni uwielbiają „Kinga”, a jeszcze innym przypadł do gustu „Pielgrzym”. Na ich utworach wychowały się pokolenia. Nic dziwnego, w końcu świętują właśnie 35 lat bycia na scenie muzycznej. T.LOVE ma na swoim koncie 17 albumów studyjnych, 4 krążki koncertowe oraz single, z których większość stało się w Polsce ponadczasowymi hitami. To niekwestionowana ikona polskiego rocka - siedem ich albumów uzyskało status Złotej Płyty, mają również na koncie dwie Platyny. Jubileuszowa trasa koncertowa to także promocja najnowszej płyty zespołu o wymownym tytule T.LOVE. Muzyka to kompozycje autorstwa wszystkich członków T.LOVE – tradycyjnie, do tekstów Muńka. Album - jak mówi Muniek - ostro buja muzą opartą na dobrych melodiach i gitarowych riffach. To swoisty soul-punk tzn. skrzyżowanie czarnej tradycji Motown czy Stax, z białym rock’n’rollem. Będzie okazja, żeby przekonać się o tym na żywo. Na długiej trasie jesiennych koncertów T.LOVE znalazł się także Garwolin. Grupa zagra w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie 16 listopada.

Na rozgrzewkę Para Bellum
Zanim na scenie wystąpi Muniek Staszczyk i jego muzyczni przyjaciele, atmosferę podgrzeje lokalna formacja Para Bellum. Muzycznie to nieoczywista, nieokiełznana mieszanka rock’n’rollowej energii, tekstowo - zawsze prosto w twarz bez owijania w bawełnę. Słowem - męskie granie podnoszące poziom testosteronu i adrenaliny. Repertuar zespołu pozbawiony jest coverów - wszystkie piosenki są autorskie. Zespół istnieje ponad 10 lat i podbił niejedno serce – ostatnio Roberta „Litzy” Friedricha z Luxtorpedy. Ich spotkanie zaowocowało nagraniem płyty.


Koncert T.LOVE 35 lat
Suport: Para Bellum
16 listopada 2017, godz. 19:00
sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie
bilety do kupienia na www.csik.garwolin.pl oraz w sekretariacie CSiK, ul.
Nadwodna 1

 

Informacja prasowa

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
1970
  (4 października 2017, 20:55)
love