Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim (25.04)

Dodane 19 kwietnia 2022, 18:32

Miasto Garwolin
UM Garwolin

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie zaprasza na spotkanie z Przemkiem Kossakowskim, osobowością medialną, dziennikarzem, dokumentalistą i podróżnikiem. Odbędzie się ono 25 kwietnia o godzinie 17:30. Wstęp jest wolny, prosimy jednakże o wcześniejsze zapisanie się w bibliotece (Garwolin, ul. Nadwodna 1) lub telefonicznie pod numerem 25 682 24-21.

Przemek Kossakowski popularność zyskał dzięki takim programom jak: “Down the Road. Zespół w trasie”, “Kossakowski. Szósty zmysł”, “Kossakowski. Inicjacja”, “Kossakowski. Nieoczywiste”, “Kossakowski. Wtajemniczenie” czy “Kossakowski. być jak…”. Bez wątpienia to człowiek do zadań specjalnych. Bez mrugnięcia okiem poddaje się najdziwniejszym praktykom ludowych uzdrowicieli. Twierdzi, że jest w stanie to zrobić, bo strach uwalnia się w nim w niewłaściwych momentach, najczęściej już po tym, gdy dał się zasypać w grobie, spotkał z szamanami albo poddał masażowi polegającemu na wciskaniu w kręgosłup narzędzi przypominających dłuto.

Zobacz też: Jakie opakowania na kebab kupić?

Jest absolwentem Wydziału Wychowania Artystycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej. W przeszłości był nauczycielem plastyki i aktywnie działał na polu artystycznym, prezentując swoje prace na wystawach sztuki.

UM Garwolin

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.