Muzycznie dla kobiet. Koncerty w CSiK (8.03)

Dodane 3 marca 2022, 13:01
Materiały promocyjne Piosenki dla kobiet i o kobietach będzie można usłyszeć już w najbliższą niedzielę w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Ze specjalnym koncertem z okazji Dnia Kobiet wystąpi Orkiestra Dęta OSP Garwolin. 8 marca zaprezentują się uczniowie ogniska muzycznego. Podczas obu wydarzeń będzie prowadzona zbiórka środków medycznych i żywności dla Ukrainy.

6 marca o godzinie 15:30 w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie wystąpi Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie. Zespół kilkudziesięciu instrumentalistów oraz wokaliści pod przewodnictwem kapelmistrza orkiestry Zbigniewa Miętusa zaprezentuje program przygotowany specjalnie z okazji Dnia Kobiet. W repertuarze znajdą się utwory o kobietach i dla kobiet. Piosenki z pewnością przypadną do gustu nie tylko paniom.

Koncert z okazji Dnia Kobiet przygotowuje także ognisko muzyczne CSiK. Podopieczni Juliana Czaporowskiego zagrają koncert na instrumentach klawiszowych 8 marca o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej (ul. Nadwodna 1, I piętro).

Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny. Podczas koncertów prowadzona będzie zbiórka artykułów medycznych, leków oraz żywności długoterminowej.

Koncerty to nie jedyna propozycja Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie z okazji Dnia Kobiet. Kino Wilga od 4 marca do 8 marca zaprasza na projekcję filmu „Wyjdź za mnie” – muzycznej komedii romantycznej z Jennifer Lopez w roli głównej. Świętować będzie można także sportowo razem z Pływalnią Miejską „Garwolanka”. Szczegóły wkrótce.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.