Mateusz Biernacki – Chcę Ci coś powiedzieć (11.12)

Dodane 26 listopada 2021, 09:22
Materiały prasowe AKTUALIZACJA: Z przyczyn niezależnych od organizatorów odwołano sobotni koncert Mateusza Biernackiego. Nowy termin recitalu to 11 grudnia.

„Chcę Ci coś powiedzieć” – to tytuł recitalu Mateusza Biernackiego – wokalisty młodego pokolenia, absolwenta Best Vocal Studio w Garwolinie, laureata wielu festiwali i autora tekstów. Mateusz od 5 lat występuje na scenie. W przeszłości występował z wieloma zespołami muzycznymi. 4 grudnia, wraz z przyjaciółmi, zaprezentuje publiczności klimatyczny koncert.

– Projekt narodził się w głowach pewien czas temu. Od razu przystąpiliśmy do realizacji. Naszym celem było stworzenie materiału przy którym wszyscy miło będą mogli spędzić czas. Odejść od codzienności. I taki ten koncert ma być. Odrywający, otulający dźwiękami. Chcemy, aby był odskocznią od dnia codziennego, chwilą refleksji, momentem zatrzymania i odpoczynku. Spokojnie spędzonym sobotnim wieczorem wśród dźwięków – mówi Mateusz Biernacki.

Na scenie wokaliście towarzyszyć będą przyjaciele – saksofonistka Karolina Zakrzewska oraz pianista Jan Makulec. Talent Karoliny i precyzję gry na instrumencie doceniło wielu muzyków na konkursach w Polsce i zagranicą. Jan Makulec ma niebanalne wyczucie dźwięku. Nie tylko gra, ale także uwielbia tworzyć własne utwory na pianinie.

Koncert odbędzie się 11 grudnia o godz. 18:00 w Kawiarni Moja Muzyka. Wstęp wolny.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.