„ENERGIA” Małgorzaty Walendy (25.11 - 10.12 )

Dodane 23 listopada 2021, 08:44
Materiały prasowe Energia” tak nazywa się wystawa, na którą Centrum Sportu i Kultury zaprasza 25 listopada o godzinie 18:00 w Galerii Kotłownia. Swoje zdjęcia zaprezentuje Małgorzata Walenda. Będzie to zbiór prac, poprzez które autorka chce pokazać trzy najważniejsze elementy składowe fotografii: ruch, światło i emocje.

Energia światła, energia płynąca z emocji oraz energia ruchu to trzy myśli przewodnie towarzyszą autorce w poszukiwaniu ciekawych kadrów. Zdjęcia, które zaprezentuje na wystawie pokazują życie codzienne, portrety ludzi, pejzaż. Są wśród nich także prace abstrakcyjne.

Małgorzata Walenda – studentka fotografii Warszawskiej Szkoły Filmowej, absolwentka KLO w Garwolinie, miłośniczka natury, kultury i sztuki. Wnikliwie analizuje otaczającą ją rzeczywistość i przedstawia świat swoimi oczami poprzez fotografie.

Wystawa będzie prezentowana do 10 grudnia 2021 roku. Wstęp na nią jest bezpłatny.

Informacja prasowa

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.