Będzie festyn dla Dominika Krasińskiego

Dodane 8 września 2017, 19:32

Górzno
Informacja prasowa W niedzielę 1 października w Górznie odbędzie się impreza charytatywna, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc w zakupie protezy dla Dominika Krasińskiego z Reducina. 24-letni mężczyzna w sierpniu, podczas prac polowych, stracił prawą rękę. Młodemu mężczyźnie może pomóc każdy!

Dominik Krasiński to młody, 24-letni mieszkaniec Reducina w gminie Górzno. Mężczyzna 1 sierpnia 2017r. uległ wypadkowi z udziałem maszyny rolniczej. W wyniku tego zdarzenia stracił prawą rękę. Aby powrócić do częściowej sprawności potrzebna jest mu nowoczesna proteza. Jej koszt to około 150 tys. zł. Dominika czeka także długa rehabilitacja.

Młodemu mężczyźnie postanowili pomóc mieszkańcy gminy, którzy organizują dla niego imprezę charytatywną. Wydarzenie odbędzie się 1 października w Górznie. Organizatorzy proszą osoby dobrej woli, firmy i instytucje o wsparcie w postaci przekazania fantów na loterię i cennych przedmiotów na licytację.

Fanty i przedmioty na licytację można zostawiać w sklepie w Reducinie lub Markecie Jeżyk w Górznie. Można także przekazywać je indywidualnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Dawidem Gałkowskim – głównym organizatorem wydarzenia (nr tel: 788 076 168) lub Damianem Wielgoszem (nr tel: 504 005 386).

Informacja prasowa

 

Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Hej
  (9 września 2017, 11:09)
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.
H
  (9 września 2017, 19:11)
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.
patisłodziak
  (30 października 2017, 12:26)
ten festyn był super i poprostu brawa dla organizatorów