Artystyczne poranki: Księżniczka Rosa i Klimek (10 kwietnia)

Dodane 28 marca 2022, 14:23
Materiały promocyjne

Baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Historia, która pokazuje dzieciom, jak ważni są dziadkowie, uczy kultury i szacunku do starszych, do obejrzenia już 10 kwietnia w ramach kolejnego „Artystycznego poranka”.

Przedstawienie jest połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem. Bohaterowie baśniowej opowieści to księżniczka Rosa i Klimek. Przed nimi wiele przygód. Spotkanie z podstępnym czarodziejem Zoltanem i na pozór bezradną staruszką, która okazuje się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomaga w ocaleniu krainy przed utratą kolorów oraz uczy dzieci kultury osobistej.

Przedstawienie Teatru Katarynka to spektakl interaktywny. Aktorzy wciągają widzów w fabułę, dzieci w czasie spektaklu wspólnie z aktorami tańczą i śpiewają, bardzo angażując sie w bajkę.

„Księżniczkę Rosę i Klimka” będzie można obejrzeć 10 kwietnia o godzinie 10:30 w sali widowiskowej CSIK.

Bilety: 15 zł – do kupienia w sekretariacie CSiK (ul. Nadwodna 1) lub online

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.