Pitbull. Niebezpieczne kobiety w kinie Wiga

Dodane 30 października 2016, 16:59
Internet To pierwszy film przedstawiający świat policji widziany oczami funkcjonariuszek. 10 listopada w kinie Wilga premiera filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, kontynuacji głośnego hitu „Pitbull. Nowe porządki”, który w kinach obejrzało blisko 1,5 miliona widzów.

W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem mafii "paliwowej", której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić… Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka, na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski) – pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachleda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia…

Film wyświetlany będzie w kinie "Wilga", zobacz listopadowy [REPERTUAR] .

Źródło: Filmweb.pl

 

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Mieszkanka
  (20 listopada 2016, 22:00)
Jak tam ludziska byliście na filmie w kinie? Jakie opinie?