Nowe sieciówki w Garwolinie, już wkrótce otwarcie

Dodane 22 listopada 2017, 18:12

Garwolin
Redakcja W nowym obiekcie przy ul. Kościuszki (obok ronda) w Garwolinie nie powstanie ani Biedronka, ani żaden inny supermarket. Pojawią się za to sklepy z rozpoznawalnym logo.

To była długa droga 

Ten budynek wzbudzał nie raz kontrowersje. Gdy tylko w 2012 roku wyszło na jaw, że Wspólnota Gruntowa znalazła inwestora, który chciałby na terenie dawnego PZM (znajdującego się na terenach rekreacyjnych Zarzecze) zbudować pawilon usługowo-handlowy w mieście zaczęły się głośne protesty. Szczególnie głośne "nie" pojawiło się dla pomysłu stworzenia w tym miejscu żółtego budynku Biedronki. Z czasem padały kolejne koncepcje zagospodarowania terenu, by w końcu rozpoczęła się budwa budynku, który za kilka dni zostanie oficjalnie otwarty dla klientów.

Będą znane marki 

Diverse

Największą część budynku, bo aż ok. 250 metrów kwadratowych zajmie sklep DIVERSE. Wstępna data otwarcia to 2 grudnia.

DIVERSE jest jedną z wiodących marek odzieżowych w Polsce. Powstała w 1993 roku i od tego czasu sukcesywnie spełnia niebanalne wymagania ludzi aktywnych, ceniących wygodę, jakość oraz styl. Zespół profesjonalistów tworzy mocny fundament firmy, na który składa się wiele kreatywnych pomysłów i solidnych rozwiązań. Dzięki profesjonalnej pracy projektantów, fasony i kolorystyka kolekcji współgrają z najnowszymi trendami mody na rynku światowym.

Diverse jest obecny w ok 300 punktach detalicznych zlokalizowanych na terenie Polski. 

KiK

KiK jest jedną z najszybciej rozwijających się w Europie sieci detalicznych, funkcjonujących na rynku odzieżowym. Posiadamy obecnie 3200 sklepów w 9 krajach takich jak: Niemcy, Czechy, Słowacja, Słowenia, Chorwacja, Austria, Holandia, Węgry, z czego ponad 100 zostało dotychczas otwartych na terenie Polski. Celem sieci KiK jest dotarcie do klientów we wszystkich miastach w Polsce i promowanie idei, że atrakcyjna moda i dobre ceny mogą iść ze sobą w parze. Oferowane w KiK produkty cechuje dobra jakość, ciekawe wzornictwo oraz stylistyka zgodna z aktualnymi trendami.

Alkohole

Wśród czterech lokali, które zostaną otwarte na początku grudnia jedno z pomieszczeń zajmą alkohole.  

Przeniosą sklep?

Niestety, co powstanie w ostatnim z lokali nie udało nam się oficjalnie potwierdzić. Ciągle czekamy na odpowiedź. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że jeden ze sklepów zlokalizowanych w galerii Widok, planuje się tam przenieść. 

 

Komentarze (9)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Znaki czasu
  (22 listopada 2017, 18:48)
Biblioteka jedna a sklepów sprzedających alkohol bez liku i jeszcze nowe powstają.
garwolak
  (22 listopada 2017, 21:24)
Za mostem to już nie ul. Kościuszki, tylko Al. Legionów
Żelka
  (22 listopada 2017, 22:48)
Kolejny obóz pracy stworzony przez najgorszego pracodawce jakiego miałam nieszczęście zapoznać :o
Korkociąg
  (23 listopada 2017, 06:19)
Jak by to było,gdyby zapomniano o zaopatrzeniu "nad rzecznych" pijaków w gorzałę?To,w/g władz miasta artykuł "pierwszej potrzeby" niezbędny w codziennym funkcjonowaniu miasta?Ciekawe,kto wygrał "przetarg" na prowadzenie tego marketu?
500+
  (23 listopada 2017, 10:19)
Trzeba gdzieś wydać ;-)
gosc z lumPEX
  (23 listopada 2017, 14:46)
a Foster's jak nie było, tak nima!
xxx
  (23 listopada 2017, 18:40)
Mógłby powstać w tym miejscu empik bo czegos takiego nie ma w Garwolinie
Do Żelki
  (7 lutego 2018, 11:22)
Jakoś inni pracują i jest ok. Sama pracuję tu kilka lat i nie mam powodów do narzekań. Żelko... trzeba tylko chcieć pracować, a nie zbijać bąki.
hmmmmmm
  (13 września 2018, 10:54)
Własćiciel HAHAHA , Obóź pracy i za darmo najlepiej jakby każdy robił!!!!