Narodowy Panel Badawczy - płatne ankiety on-line

Dodane 15 lipca 2023, 17:38
Narodowy Panel Badawczy - Odkryj potęgę płatnych ankiet online

W dzisiejszym cyfrowym świecie, gdzie informacja jest kluczem do wielu działań, jakość i szybkość jej pozyskiwania stają się nieocenione. Jednym z najefektywniejszych narzędzi do tego celu jest Narodowy Panel Badawczy (NPB), który umożliwia użytkownikom wyrażanie swoich opinii poprzez ankiety online, jednocześnie otrzymując za to nagrody finansowe. Aby dołączyć, wystarczy zarejestrować się na stronie głównej NPB.

Rejestracja i profilowanie - Twój pierwszy krok do zarabiania na ankietach

Po rejestracji, NPB poprosi Cię o wypełnienie ankiety podstawowej, która jest niezbędna do zrozumienia Twojego profilu. To pozwala na lepsze dopasowanie ankiet, które będą Ci proponowane, abyś mógł dzielić się swoimi opiniami na tematy, które Cię najbardziej interesują. Każda ankieta, którą wypełniasz, przynosi Ci punkty - 10 punktów odpowiada 1 zł. Po zebraniu 500 punktów, możesz zgłosić chęć wymiany punktów na przelew bankowy. Przelewy bankowe są realizowane dwa razy w miesiącu, więc nagroda za Twój wkład nigdy nie jest daleko.

Narodowy Panel Badawczy - Więcej niż tylko ankiety online

Ale NPB to nie tylko ankiety online. Panel współpracuje z kilkunastoma renomowanymi uczelniami wyższymi w Polsce, realizując z nimi projekty badawcze. To oznacza, że Twoja opinia pomaga nie tylko firmom, ale także sferze naukowej. Wyrażając swoje poglądy, przyczyniasz się do tworzenia wiedzy, która może wpłynąć na rozwój naszej społeczności.

Bezpieczeństwo Twoich danych - Nasz priorytet

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas priorytetem. NPB posiada certyfikat ISO27001, potwierdzający nasze zobowiązanie do ochrony danych osobowych. Jest także członkiem międzynarodowej organizacji ESOMAR, zrzeszającej profesjonalnych badaczy rynku i opinii. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak dbamy o Twoje dane, odwiedź naszą stronę poświęconą bezpieczeństwu danych.

Fieldstat sp. z o.o. - Twórca Narodowego Panelu Badawczego

Za powstanie i funkcjonowanie Narodowego Panelu Badawczego odpowiada Polska Agencja Badawcza Fieldstat sp. z o.o., z siedzibą w Bełchatowie. Fieldstat jest ekspertem w dziedzinie badań rynku i opinii, a NPB jest jednym z ich kluczowych projektów. Zapraszamy do odwiedzenia strony głównej Fieldstat oraz strony poświęconej badaniom CAWI Fieldstat, aby dowiedzieć się więcej o naszych innych inicjatywach.

Nie zwlekaj. Zarejestruj się już dzisiaj i zacznij dzielić się swoimi opiniami, wpływając na rzeczywistość i otrzymując za to wynagrodzenie. Narodowy Panel Badawczy czeka na Ciebie.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Elvie
  (22 lipca 2023, 15:10)
Zarejestrowałam się, wypełniłam wstępne ankiety profilowe i od tej pory nie mogę się zalogować - "podane dane są nieprawidłowe", zmiana hasła nic nie dała, na maila nikt nie raczy odpowiedzieć.
re:Elvie
  (24 lipca 2023, 22:00)
Proszę zgłosić problem poprzez formularz. Staramy się na bieżąco odpowiadać.
Elvie
  (27 lipca 2023, 05:25)
Nie ma formularza kontaktowego dla panelistów. Jeżeli istnieje, proszę o link. Na stronie głównej są jedynie dla firm.