Masło z Garwolina - nagroda za Najwyższą Jakość 2017

Dodane 18 listopada 2017, 16:17

Garwolin
Zdjęcie: OSM Garwolin Masło, ale nie tylko. Nagroda "Za Najwyższą Jakość - 2017" dla naszej rodzimej firmy trafiła również za zestaw twarogów, serek waniliowy i serek wiejski. Jednak OSM Garwolin to nie tylko najlepsza jakość produktów, ale i najlepszy wizerunek firmy.

W dniach 15-17 listopada odbywały się XXVI Targi Mleczarskie ,,MLEKO-EXPO 2017". W branżowej imprezie nie zabrakło Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Garwolinie.

,,MLEKO-EXPO 2017" to największe targi mleczarskie w Polsce. Impreza organizowana była przez największą i najdłużej działającą organizację mleczarską w Polsce - KZSM Zw. Rew. Oficjalnym patronem Targów był Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Targi miały na celu wsparcie polskiego mleczarstwa, umożliwianie promocji produktów, pomoc spółdzielniom mleczarskim w nawiązywaniu kontaktów i pozyskiwaniu bezpośredniego dostępu do klienta oferując mu produkty mleczarskie najwyższej jakości. ,,MLEKO-EXPO 2017" to zwiastun trendów konsumenckich, kompleksowy przegląd ofert przedstawicieli branży mleczarskiej. 

Najlepszy wizerunek 

Puchar za Najciekawszą Ekspozycję XXVI Targów Mleczarskich MLEKO-EXPO 2017 otrzymało stoisko Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej GARWOLIN w Woli Rębkowskiej. Wyboru dokonała publiczność targowa, która mogła oddawać głosy podczas trwania targów

"Za Najlepszą Jakość - 2017" 

Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskiej przyznał najwyższą nagrodę OSM Garwolin w kategorii: sery twarogowe, twarożki, serki homogenizowane za zestaw twarogów, serek waniliowy i serek wiejski oraz w kategorii: masło, produkty tłuszczowe za masło ekstra z Garwolina

"Za Wysoką Jakość - 2017" 

Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskiej przyznał nagrodę OSM Garwolin w kategorii: mleko pasteryzowane, UHT za mleko garwolińskie świeże oraz w kategorii: koncentraty mleczne, śmietana i śmietanka za śmietanę 12% i śmietankę 30%. 

"Za Wyróżniającą Jakość - 2017" 

Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskiej przyznał nagrodę OSM Garwolin w kategorii: napoje mleczne za zestaw napojów mlecznych (kefir, maślanka, jogurt).

Źródło: KZSMZR

Komentarze (5)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
tomasz
  (18 listopada 2017, 21:43)
Szkoda że nie ma nagrody za białą czekolade. Mleko zanim dojedzie do sklepu to już jest zepsute. Wolę tańsze mleko, które lepiej smakuje.
Malysz
  (19 listopada 2017, 07:40)
Zobacz jak sklepikarze w hurtowni kupują produkty za pięć dwunasta ,,upusty cenowe i dziwić się mleko to nie wino i skrzypce
Madzix
  (19 listopada 2017, 18:28)
Brawo, szkoda że w zachodniopomorskim tego masła nie ma
r1
  (20 listopada 2017, 11:52)
Mleko nie jest zepsute przed dojazdem do sklepu ( jeżeli nie jest wiezione przez właściciela sklepu w tico przy 28 stopniach). Mleko najczęściej psuje się już w sklepie kiedy stoi kilka godzin poza ladą chłodniczą lub w ladzie gdzie jest 19 stopni.
Ree
  (9 grudnia 2017, 12:07)
Nie ma co sie dziwić ze mleko jest juz popsute na skleppwej półce, skoro nie którzy dostawcy prowadza swa działalność jak ten rolnik w Parysowie gdzie krowy pływają w gnojuwce jedza śmierdzącą kiszonkę i piją wode z studni do której przenika gnojówka z podwórka, doji sie krowy bez odpowiedniego czyszczenia tz. wymienia uwalonego w odchodach . Ale jak sie dogadamy z kierowca to i dobra klasa wychodzi