Grają o wszystko! Trzymajmy kciuki

Dodane 10 października 2015, 14:57

Żelechów
turniejorlika Być jak Lewadnowski, który miłośnik piłki nożnej nie marzy właśnie o tym? Choć już kilku znakomitych piłkarzy wychowała ziemia garwolińska, wciąż czekamy na tego, który poziomem dorówna najlepszym.

Mamy pierwszych pretendentów do tego stanowiska, młodzi piłkarze z Żelechowa przeszli jak burza po wojewódzkich rozgrywkach „Turnieju Orlika 2015”. Już w przyszłym tygodniu zagrają o wszystko.

5 października młodzi kopacze z Zespołu Szkół przy Ogrodowej w Żelechowie postawili ostatni krok w walce o Puchar Premiera RP 2015. A łatwo nie było.

Najpierw walka na własnym podwórku, później eliminacje wojewódzkie, finały wojewódzkie aż wreszcie finały krajowe. Kropkę nad „i”, mogą postawić 14-17 października. 

W zmaganiach wzięły udział szkoły, które przy swoich placówkach oświatowych maja orliki. Do rywalizacji w czterech kategoriach: dziewczyny młodsze, dziewczyny starsze, chłopcy młodsi i chłopcy starsi stanęły dzieci z:
- Garwolin
- Miastkowa Kościelnego
- Parysowa
- Trojanowa
- Żelechowa


Do ostatniego etapu, czyli rozgrywek krajowych zakwalifikowali się piłkarze z Żelechowa w kategorii młodsi chłopcy.


Gratulujemy! Nie tylko piłkarzom, ale i trenerowi, który udowodnił, że dzieci z małych miast mają równie dużą pasje i możliwości co pozostali.

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.