61-latka pod prąd na obwodnicy, o włos od tragedii

Dodane 22 grudnia 2017, 10:43

Garwolin
Zdjęcie poglądowe: redakcja O dużym szczęściu mogą mówić osoby podróżujące osobowym fordem, kierowca chcąc uniknąć czołowego zderzenia z jadącym pod prąd fordem mondeo zderzył się z vw passatem. Na szczęście nic poważnego nikomu się nie stało. Policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania 61-letniej kobiecie.

Wczoraj przed godz. 22 oficer dyżurny garwolińskiej jednostki otrzymał telefon od zaniepokojonego kierowcy o tym, że drogą ekspresową S17 pod prąd jedzie samochód. Dyżurny w trybie alarmowym wysłał na miejsce patrol ruchu drogowego. W międzyczasie garwolińskich policjantów poinformowano o zdarzeniu drogowym. Mężczyzna, który kierował osobowym fordem powiedział, że jadąc lewym pasem w kierunku Lublina zauważył jadące wprost na niego auto. Aby uniknąć zderzenia, poszkodowany zjechała na lewą stronę drogi i otarł się o osobowego vw jadącego w tym samym kierunku.

Kierująca fordem mondeo 61-latka tłumaczyła się, że pomyliła kierunki i wjechała na pas prowadzący w kierunku Warszawy, a chciała jechać w kierunku Lublina i postanowiła zawrócić. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zostały zatrzymane jej uprawnienia do kierowania. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Mieszkanka Garwolina będzie odpowiadała za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, za które grozi jej kara grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

KPP Garwolin

Wcześniej na terenie naszego powiatu doszło do kilku zdarzeń drogowych. Więcej: Wypadła z obwodnicy, jedno z sześciu poważnych zdarzeń w ciągu dzisiejszego popołudnia

Komentarze (4)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gosc
  (22 grudnia 2017, 10:50)
Bardzo sprawiedliwy mandat.
Gość
  (22 grudnia 2017, 14:14)
Nie rozumiem, przecież to była jezdnia w kierunku Lublina. Ruch w kierunku Warszawy był w pełni płynny
Przystojniak
  (23 grudnia 2017, 10:56)
Bardzo sprawieliwy wyrok,statsze osoby nie powinny jeźezic samochodami gdyż przez to powoduja zagrozenie dla innych
Do przystojniak
  (26 grudnia 2017, 19:35)
Taak... Najlepiej jeżdżą 20-latkowie w kapturach na łbach zapewne takim jesteś niedlugo będziesz miał 60 to za... na piechotę bo będziesz za stary żeby za kierownicę siadać eh zastanów się co piszesz . Czytając kronikę wypadków średnia wieku sprawców to 20-25 lat poczytaj i nie oceniaj Ty też będziesz mieć 60 lat