PSB Mrówka Garwolin zatrudni

Dodane 7 czerwca 2021, 14:37
Specjalista Działu Obsługi Klienta

W związku z rozwojem sklepu PSB MRÓWKA w Garwolinie z branży Dom i Ogród poszukujemy do naszego zespoły osób na stanowisko:

1. Specjalista Działu Obsługi Klienta

Zakres obowiązków;
- obsługa klienta zgodnie z przyjętymi standardami
- Przyjmowanie i nadzór realizacji zamówień specjalnych
- Koordynowanie transportów do klientów
- Przyjmowanie reklamacji
- Przyjęcia dostaw i zwroty towarów
- Wystawianie faktur
- Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

Wymagania:
- Doświadczenie pracy w DOK
- umiejętność pracy w zespole
- wysoka kultura osobista
- łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
- Znajomość pakietu MS Office ( Word, Excel)
- minimum średnie wykształcenie
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
- system premii motywacyjnych
- pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej sieci
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju poprzez system profesjonalnych szkoleń
- prywatna opieka medyczna.

CV , wraz ze zdjęciem – prosimy wysyłać -
kierownik@phumirex.pl

W dokumentach proszę o zawarcie klauzuli:
Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PHU Mirex Spółka Jawna dalej zwanej Przedsiębiorstwo moich danych osobowych zawartych w przedstawionym przeze mnie CV w celu związanym z prowadzonym przez Przedsiębiorstwo procesem rekrutacyjnym .Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Zostałem poinformowany o przysługującymi mi prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Dane kontaktowe

Imię: Mariusz
Lokalizacja: Garwolin
Telefon: 721608630
E-mail: kierownik@phumirex.pl
Strona www: www.mrowkagarwolin.pl