pracownik produkcji - wolne weekendy

Dodane 12 lipca 2021, 12:16
Szukasz stabilnej pracy? Prześlij do nas swoje zgłoszenie!
Dla naszego Klienta, firmy z branży kosmetycznej poszukujemy osób do pracy, na stanowisku:
- operator linii pakowania

Oferujemy:
- stabilną pracę z prestiżowymi produktami znanych światowych marek lub pracę dodatkową,
- BEZPIECZNY proces rekrutacji i dopełnienia formalności
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6), WOLNE WEEKENDY !!
- umowę o pracę tymczasową (ZUS, płatny urlop, inne świadczenia),
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego
- transporty na trasach z Siedlec, Stoczka Łukowskiego, Puław, Dęblina, i Ryk

Zadania:
- proste czynności manualne,
- napełnianie i pakowanie kosmetyków,
- praca przy linii produkcyjnej

Oczekujemy:
- rzetelności i zaangażowania,
- zdolności manualnych,
- umiejętności pracy w zespole
- NIE OCZEKUJEMY doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

Miejsce pracy: Garwolin (firma Tatra Spring)

Jesteś zainteresowany/a wyślij swoje zgłoszenie za pośrednictwem linku:
Chcesz poznać więcej szczegółów skontaktuj się z nami telefonicznie – 882436318 lub 882436317.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Dane kontaktowe

Imię: Randstad
Lokalizacja: Garwolin
Telefon: 882436318
E-mail: garwolin@randstad.pl
Strona www: www.randstad.pl