Pomocnik Operatora Linii - Karczew

Dodane 22 czerwca 2021, 12:54
OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pomocnik Operatora Linii PET/PP
Miejsce pracy: Karczew pow. Otwocki

Zakres obowiązków:
Obsługa linii produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi instrukcjami
Monitorowanie stanu materiałów pobranych do produkcji
Kontrola jakościowa wyrobów
Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
Gwarancję dłuższego zatrudnienia
Atrakcyjne wynagrodzenie: 21 zł/h brutto
Wynagrodzenie zawsze na czas
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Bezpłatny transport na trasach: Antonówka - Maciejowice – Karczew oraz
Sobolew - Garwolin – Karczew
Wymagania:
Wykształcenie min. zawodowe
Dyspozycyjność do pracy zmianowej
Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ilipska@ottoworkforce.eu lub o kontakt tel.519-688-152

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 36281 8, NIP 896150700 0, Regon 21326515 , KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Dane kontaktowe

Imię: Irmina
Lokalizacja: Karczew
Telefon: 519-688-152
E-mail: ilipska@ottoworkforce.eu