Hydraulik

Dodane 23 września 2019, 09:45
Zignago Vetro Polska S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem opakowań szklanych na potrzeby przemysłu kosmetycznego, spożywczego i wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie produkcji i technik zdobienia opakowań szklanych.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem zakładu z siedzibą w Trąbkach k. Garwolina poszukujemy kandydatów na stanowisko: Hydraulik.

Zakres obowiązków:
• eksploatacja instalacji urządzeń wodnych, grzewczych, gazowych, wodnych i urządzeń towarzyszących
• bieżące prace związane z konserwacjami, usuwaniem awarii i wymianą uszkodzonych urządzeń
• kontrola sprawności technicznej i konserwacja urządzeń kontrolno-pomiarowych, pomocniczych oraz zabezpieczających

Wymagania:
• wykształcenie zawodowe o profilu: hydraulik lub mechanik
• min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• praktyczna wiedza z zakresu hydrauliki i mechaniki
• sumienność i chęć do nauki

Mile widziane:
• świadectwo kwalifikacyjne „E”; Grupa 2
• uprawnienia do spawania gazowego

Oferujemy:
• stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
• atrakcyjny system wynagrodzeń
• regulaminową premię miesięczną
• premię zależną od absencji
• dodatek stażowy z uwzględnieniem stażu ogólnego
• świadczenia z ZFŚS

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO”. Administratorem danych jest Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą: Trąbki, ul. Osadnicza 8, 08-440 Pilawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dane kontaktowe

Imię: Małgorzata
Lokalizacja: Trąbki
Telefon: 025 685 49 22
E-mail: rekrutacja@pl.zignagovetro.com