Znęcał się nad ojcem, trafił do aresztu

Dodane 15 maja 2020, 06:52

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie zatrzymali mężczyznę, który od miesięcy znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoimi ojcem. Starszy mężczyzna postanowił przerwać milczenie i o tym, czego doświadczył od syna opowiedzieć policjantom. Decyzją sądu 44-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie śledczym.

Przemoc w rodzinie pokrzywdzonego trwała od kilku miesięcy. 44-leni mieszkaniec gminy Trojanów, po alkoholu wszczynał awantury domowe, ubliżał, szarpał, bił a nawet groził pozbawieniem życia. Tata nie mogąc sobie poradzić z zachowaniem swojego syna postanowił złożyć zawiadomienie i o tym, czego doświadczył opowiedzieć policjantom.

Po poniedziałkowej interwencji mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zebrane przez śledczych materiały pozwoliły na przedstawienie mu zarzutu znęcania się psychicznego i fizycznego nad ojcem.  W dniu wczorajszym na wniosek garwolińskiej prokuratury miejscowy sąd zastosował wobec 44-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w jednym z aresztów śledczych.

Za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Garwolin

Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
GOŚCIÓWKA
  (16 maja 2020, 09:43)
JA BYM TAKIEGO POWIESIŁA ZA JAJA.
Nicola
  (16 maja 2020, 11:45)
to jakaś sensacja wg?
GOŚCIÓWKA
  (17 maja 2020, 22:02)
TO NIE JEST ŻADNA SENSACJA DLA MNIE, CHYBA ŻE DLA CIEBIE LU😠