Żelechów, Górzno i Pilawa szykują się do przyjęcia uchodźców

Dodane 9 marca 2022, 09:46

Górzno, Żelechów
UM Żelechów Kolejne samorządy zostały zobligowane do stworzenia miejsc dla uchodźców z Ukrainy. W strażnicach OSP powstaną tymczasowe miejsca noclegowe. Obecnie wszystkie urzędy - Miasta i Gmina Żelechów, Gminy Górzno i Miasta i Gminy Pilawa - potrzebują łóżek polowych i kocy.
 
Urząd Miasta i Gminy ŻELECHÓW

Szanowni Mieszkańcy,

w związku z przewidywanym przyjęciem przez gminę Żelechów uchodźców z Ukrainy PILNIE potrzebujemy 100 łóżek/materacy, pościeli, śpiworów, koców, ręczników.

Osoby, które mogą przekazać powyższe rzeczy prosimy o kontakt z Urzędem Miejskim w Żelechowie, tel. 25 7541144 kom. 691 427 061 lub bezpośrednio do remiz OSP w Łomnicy oraz Piastowie.

Prosimy również o zgłaszanie do urzędu ewentualnych chęci przyjęcia osób z Ukrainy przez osoby prywatne.

O dalszych potrzebach będziemy informować Państwa na bieżąco. Prosimy o śledzenie strony internetowej urzędu https://zelechow.pl/ oraz profilu Facebook Gminy Żelechów.

Nie pozostańmy obojętni i włączmy się wspólnie do pomocy i wsparcia potrzebującym!


Urząd Gminy GÓRZNO

W związku z planowanym przyjęciem uchodźców w remizach strażackich poszukujemy pilnie łóżek polowych, materacy, kocy. Ze względu na duży problem zakupu zwracam się do Państwa, którzy posiadacie w/w rzeczy i jesteście chętni do ich przekazania proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy z UG Górzno 25 6812254 lub55, 502266983, gmina@gorzno.ugm.pl.
 

Urząd Gminy i Miasta PILAWA
 
Szanowni Państwo!
W związku z aktualną sytuacją na Ukrainie musimy przygotować w trybie pilnym 100 miejsc dla uchodźców z Ukrainy. Potrzebne są: łóżka polowe, materace, pościel, ręczniki, śpiwory, środki czystości oraz żywność z długim terminem przydatności. Wszystkie artykuły można przynosić do Urzędu Miasta i Gminy w Pilawie w godzinach pracy Urzędu oraz do placówek oświatowych na terenie Miasta i Gminy Pilawa. Tel. Kontaktowy: 601 583 625
Albina Łubian
Burmistrz Miasta i Gminy Pilawa

 

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.