Zdobyli stolicę i serca Warszawiaków

Dodane 8 grudnia 2019, 12:55
Maluszkowcy Garwolin Maluszkowcy Garwolin znowu na fali. Tym razem postanowili zdobyć stolicę i wywołać uśmiech u wszystkich, których napotkają na swojej drodze. Efekt? Wizyta w kilku redakcjach i setki rozdanych cukierków.

Skąd pomysł? Wyjaśnił nam Łukasz Santorek z grupy Maluszkowcy Garwolin: - Pomysł był spontaniczny, wskoczyć w strój Mikołaja i ruszyć na podbój stolicy z cukierkami. Umówiliśmy parę spotkań i ruszyliśmy.

Co fanom Fiata126p najbardziej utkwiło w pamięci tego dnia? - Najbardziej chyba Stare Miasto, gdy dojechaliśmy i zaparkowaliśmy to nawet przez chwilę się zastanawialiśmy czy to nie był błąd i czy nie pora uciekać. Na miejscu rzuciła się na nas masa ludzi, turystów i zwykłych przechodniów, wszyscy chcieli zrobić sobie z nami zdjęcia. Ba! Nawet były sprzeczki, kto pierwszy stal w kolejce. To był niezapomniany dzień - dodaje Łukasz Santorek.

Jak wspominają ten dzień nasi Maluszkowcy?

Witajcie.🖐 6 grudnia działaliśmy jako pomocnicy Świętego Mikołaja.🎅 Zlecił nam odwiedzenie kilku miejsc.☃️Jeden zakręcony Mikołaj postanowił działać prężnie na terenie naszego miasta. Odwiedził wieele miejsc. Przedszkola, szkoły i wieele firm zarazajac wszystkich dobrą energia. My natomiast rano udaliśmy się do TVP 2 aby wziąć udział w programie pytanie na śniadanie🎥🎞📽 (link do filmiku w komentarzu) następnie udaliśmy się w przejażdżkę🚗🚨 po Warszawie A że akurat znaleźliśmy się na Marszałkowskiej to zatrzymaliśmy się na rogu Hożej gdzie dostrzegła nas ekipa z Dzień dobry TVN🎬 i również mogliście nas oglądać przed telewizorami 📺(filmik w komentarzu) .Po nagraniu ruszyliśmy na spotkanie do radia Eska 💽🎶🎼gdzie byliśmy umówieni z Jankesem. Oczywiście zafascynowane "gangiem Mikołaji" było całe radio.🥳🙈 Po godzinnym spotkaniu ruszyliśmy w dalszą podróż, podczas której sprawiliśmy uśmiechy na wielu twarzach.😉😆😁🙂🤗 Wiele ludzi zatrzymywało swoje auta by zrobić nam zdjęcie.📷 To była oznaka że nasza pomoc Mikołajowi nie poszła na marne i możemy sprawić radość.🙆‍♂️ Każdy został przez nas poczęstowany cukierkami.🍬🍭 Następnym naszym przystankiem było Stare Miasto🏰 gdzie chcieliśmy zrobić sobie wspólne zdjęcie. Niestety to nie wypaliło ponieważ zostaliśmy otoczeni przez dziesiątki turystów🇦🇷🇧🇪🇧🇾🇨🇦🇨🇿🇫🇷 którzy byli zafascynowani nami i naszymi maluchami.🚗 Każdy z nich robił zdjęcie, pytał o pomysł, wykonanie i chęci bezinteresowniej akcji bycia Mikołajem.Następnym przystankiem były Łomianki gdzie czekała na nas Karolina Pilarczyk Professional Drift Driver Karolina która przywitała nas ciepło ze swoimi cudnymi pieskami. 🐕🐶Jako że Karolina była grzeczna przez cały rok to Mikołaje mieli dla niej prezenty.🎁🎁🎁 Porozmawialiśmy miło i musieliśmy się pożegnać. Niestety to był koniec przygody w stolicy.🙃⌚⏳
Jako że większość dnia spędziliśmy w stolicy to wypadało by też "odwiedzić" nasz Garwolin.🤩🥰 Po przyjeździe z Warszawy zajechaliśmy do Pana Marcin Kołodziejczyk Wójta Gminy Garwolin gdzie zostaliśmy powitani z ogromnym uśmiechem.😉 My w mundurach to i musieliśmy wpaść do naszych służb mundurowych. Odwiedziliśmy komisariat policji 🚔🚓gdzie komendantowi i jego zastępcy wręczyliśmy słodkości ale i my dostaliśmy po małym upominku za co serdecznie dziękujemy.🤗 Kolejnym naszym punktem była Państwowa Straż Pożarna.🚒🚒🚨 Wjechaliśmy do chłopaków z "wielką pompą " jak to u Nas w straży bywa gościnnie nas powitał. Krótkie pogaduchy i kieszenie ich pełne cukierasów.🍬 Pędzimy dalej ostatniego punktu naszych wizyt a mianowicie meldujemy się u załóg Ratownictwa medycznego🚑🚑 gdzie rozdaliśmy cukierki, zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie i życzyliśmy spokojnej służby. Jako że dzień był bardzo wysilający kilka Mikołaji pojechało odpoczywać. Ale wkroczył Rudolf🦌 z duuuuzym prezentem 🎁🎁kierowany przez Mikołaja. Pojeździliśmy trochę po Garwolinie i spotkaliśmy mnóstwo ludzi ucieszonych na nasz widok.🤩 Wiele osób przychodziło robić sobie zdjęcia.📷📸 A żeby nie mieli tak łatwo to aby zrobić zdjęcie trzeba było powiedzieć świąteczny wierszyk lub zaśpiewać piosenkę. Wszyscy nas pozytywnie zaskoczyli znajomością wyżej wymienionych rzeczy.🤠👏 Dzień niestety się kończył i trzeba było wrócić do Laponii. Wrócimy za rok ze zdwojoną siłą💪💪💪💪
HOŁ HOŁ HOŁ🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.