Zderzenie trzech osobówek, dwie osoby w szpitalu

Dodane 25 kwietnia 2020, 18:38

Borowie, Na sygnale
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: Dominik

Dziś około godziny 14.00 w Borowiu doszło do zderzenia drogowego z udziałem trzech aut.

Na miejscu pojawiły się służby mundurowe. W wypadku udział brały trzy auta osobowe: BMW, Peugeot i Audi. Do szpitala trafiły dwie osoby, dziecko podróżujące Peugeotem oraz kobieta z Audi.

AKTUALIZACJA:

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Borowie na ul. Garwolińskiej 25 kwietnia przed godziną 13.

Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 38-letnia mieszkanka powiatu garwolińskiego, kierując samochodem marki Peugeot w trakcie wykonywania manewru skrętu w drogę podporządkowaną, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu z przeciwka samochodowi marki Audi którym kierował 47-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego. W wyniku zderzenia samochód marki Peugeot uderzył w Audi , a następnie w włączający się do ruchu z drogi podporządkowanej samochód marki BMW oraz skrzynki elektryczne. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała 29-letnia pasażerka Audi i 11-letni pasażer Peugeota, którzy zostali przetransportowani do szpitali. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.