Zapłacili, ale nie dostali towaru. Kolejni oszukani mieszkańcy powiatu garwolińskiego

Dodane 9 września 2019, 09:44

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Zanim zrobisz zakupy w sieci, zastanów się czy pochodzą z legalnego i sprawdzonego źródła. Twoją uwagę powinny w szczególny sposób zwrócić towary w bardzo okazjonalnych cenach.

W minionym tygodniu do KPP Garwolin zgłosiły się osoby, które złożyły zawiadomienia o oszustwach internetowych.
- telefon za kwotę 350 złotych
- palenisko ogrodowe za kwotę 209 złotych
- antena telewizyjna za kwotę 140 złotych.
- telefon za kwotę 1200 złotych
we wszystkich przypadkach osoby przelały pieniądze na konto, nie otrzymały kupionego towaru, a kontakt z osobą sprzedającą się urwał.

Oprócz oszustw internetowych, na terenie naszego powiatu w minionym tygodniu doszło również do kradzieży z prywatnych posesji.

02.09
Izdebno Kolonia
Od 23.08-02.09 nieznani sprawcy, z blaszanego garażu dokonali kradzieży piły spalinowej oraz narzędzi budowlanych. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę blisko 1 tysiąca złotych.  Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

03.09
Garwolin
W dniu 31.08 dwóch w chwili obecnej nieustalonych sprawców, z rozmieniarki znajdującej się na terenie myjni dokonali kradzieży pieniędzy.  Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

05.09
Górzno
Nieznany sprawca, z terenu prywatnej posesji dokonał kradzieży przecinarki do betonu m-ki Stihl TS700 wartości 2500 złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.