Zapalił się, próbował w rowie stłumić ogień i... utopił się

Dodane 23 maja 2019, 19:58

Na sygnale, Trojanów
Zdjęcie poglądowe Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek na ternie gminy Trojanów.

55-letni mieszkaniec miejscowości Skruda, 20 maja około godziny 13 został odnaleziony martwy z nadpalonymi ubraniami w rowie melioracyjnym.

Jak poinformował nas asp. sztab. Marek Kapusta z KPP Garwolin mężczyzna wyszedł za zabudowania w celu rozpalenia ogniska. - Na miejscu zdarzenia znaleziono substancję łatwopalną. Prawdopodobnie, wyglądało to tak, że, gdy mężczyzna rozpalał ognisko, polał je łatwopalną substancją, która mogła buchnąć na niego, w efekcie czego na mężczyźnie zapaliła się odzież. Najprawdopodobniej mężczyzna chciał ugasić palące się ubranie i utopił się w przydrożnym rowie.

Mężczyzna był chory na padaczkę dlatego śledczy nie wykluczają, że podczas tragicznego zdarzenia mężczyzna mógł mieć atak.

Na miejscu zdarzenia był obecny lekarz, który stwierdził zgon mężczyzny oraz prokurator, którego decyzją ciało zostało zabezpieczone w prosektorium.

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.