Zamiast zadzwonić, pojechała po straż bo palił się budynek

Dodane 12 lutego 2016, 08:35

Miasto Łaskarzew , Na sygnale
Zdjecie poglądowe: redakcja Wczoraj w godzinach wieczornych wybuchł pożar w budynku gospodarczym w Łaskarzewie na ulicy 11 listopada.

Do zdarzenia doszło około godziny 21. Dzięki szybkiej reakcji strażaków, udało się zapobiec dużym stratom.

- Nietypowy, ale za to skuteczny sposób alarmowania. W dniu 11.02.2016 ok. godziny 21.03, jeden z naszych druhów znajdując się pod budynkiem remizy zauważył, że przed budynkiem OSP Łaskarzew zatrzymał się samochód, z którego wybiegła kobieta informując strażaka o pożarze w budynku na jej posesji. Ratownik od razu uruchomił syrenę strażacką. Szybka i skuteczna interwencja strażaków pozwoliła na szybkie ugaszenie pożaru wyposażenia budynku oraz ograniczenia strat - relacjonował zdarzenie jeden ze strażaków ochotników z Łaskarzewa.

Na miejscu zjawiły się również dwie jednostki PSP Garwolin. Po ugaszeniu pożaru, wyrzucono na zewnątrz dymiące elementy wyposażenia oraz oddymiono pomieszczenia.

 

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
do redakcji
  (12 lutego 2016, 18:43)
Może drogo redacjo powie który strazak tak relacjonował wam