Zakrapiany Dzień Kobiet zakończyła w areszcie

Dodane 13 marca 2020, 08:41

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Sąd Rejonowy w Garwolinie przychylił się do wniosku policji i prokuratury, i zastosował wobec 30-letniej kobiety trzymiesięczny areszt. Mieszkanka Łaskarzewa od niedzieli trzeźwiała w policyjnym areszcie po tym, jak ugodziła znajomego. Kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa.

W niedzielę (08.03.2020 r.) tuż po godzinie 18.00 oficer dyżurny garwolińskiej policji odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z domów na terenie Łaskarzewa mężczyzna został ugodzony nożem. Pod wskazany adres natychmiast zostali skierowani policjanci. Tam zastali 45-letniego mężczyznę z raną kłutą brzucha. Niezbędna była pomoc przedmedyczna, by mężczyzna się nie wykrwawił. Następnie pokrzywdzony mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Tam przeszedł operację i obecnie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wstępnie policjanci ustalili, że 45-latek został zaatakowany przez znajomą, gdyż się pokłócili podczas wspólnego spożywania alkoholu. W pewnym momencie, w trakcie awantury, kobieta ugodziła mężczyznę nożem w brzuch. 30-letnia kobieta została zatrzymana, miała ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Dlatego, aby złożyć szczegółowe zeznania kobieta musiała najpierw wytrzeźwieć.
Kobiecie przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa. Za to przestępstwo grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Wczoraj Sąd Rejonowy w Garwolinie przychylił się do wniosku policji i prokuratury, i zastosował wobec kobiety trzymiesięczny areszt.

KPP GARWOLIN

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Nicola
  (13 marca 2020, 12:47)
Typowa patola wg jakich tu prawie komplet
Gosc
  (14 marca 2020, 12:54)
Nicola a Ty skąd jesteś ze tak nie lubisz wg?