Z auta został wrak. Dwie kobiety trafiły do szpitala

Dodane 21 lutego 2024, 09:51

Górzno, Na sygnale
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: KPP Garwolin Garwolińscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Samorządkach Kolonii. W rejonie skrzyżowania doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jeden z nich dachował. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Garwolińscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj (20.02) przed godz. 14 w Samorządkach Kolonii (gm. Górzno). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca audi 65-latka  wjechała na skrzyżowanie z drogi podporządkowanej, gdzie uderzyła w bok jadącej mazdy, którą kierowała 47-letnia kobieta. Po uderzeniu samochód mazda dachował. Obie kierujące z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Policjanci ustalili, że kierujące kobiety były trzeźwe.

Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

podkom. Małgorzata Pychner

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Mk
  (21 lutego 2024, 18:04)
Dlaczego w tej miejscowości nie ma żadnych spowalniaczy? Auta jadą tam jak z formuły 1,żadnego chodnika dla pieszych! Którym tam rządzi chyba samowolka
Nicola Kargul
  (22 lutego 2024, 07:55)
a po co spowalniacze? wystarczy przestrzegać przepisów o ruchu drogowym. Problem w tym, że wg ma swoje przepisy, które mówią o tym, że auto jadące prosto ma zawsze pierwszeństwo przejazdu (zasłyszane jakiś czas temu na pekaesach). Dlatego nie pierwszy to i nie ostatni taki wypadek na okolicznych drogach.