Wyciek paliwa z ciężarówki, kierowca w szpitalu

Dodane 24 stycznia 2019, 08:10

Na sygnale, Trojanów
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: Reporter Paryk W nocy ze środy na czwartek doszło do wypadku na DK17 na wysokości Trojanowa.

Dziś (24 stycznia) około godz. 3:00 samochód ciężarowy zjechał z trasy DK17 na wysokości Trojanowa (obok Zajazdu Laguna). Pojazd zatrzymał się w rowie, gdzie doszło do wycieku paliwa.

Na miejsce zadysponowano straż pożarną, policję oraz zespół karetki pogotowia.

Kierowca podczas zdarzenia doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala.

Jak poinformował nas asp.sztab. Marek kapusta z KPP Garwolin - Kierujący samochodem ciężarowym m-ki Mercedes wraz z naczepą, nie dostosował prędkości do warunków drogowych w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu.

Po godz. 3 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o plamie płynów eksploatacyjnych na krajowej „17” w Trojanowie, powstałej na skutek kolizji drogowej z udziałem samochodu ciężarowego. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu wycieku paliwa do rowu, a także sorpcji płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej dwie godziny uczestniczył jeden zastęp PSP oraz jeden zastęp OSP.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.