Włamywał się do plebani i organistówki

Dodane 11 października 2016, 13:11

Na sygnale, Parysów, Pilawa
Poglądowe/Internet Policjanci z Posterunku Policji w Pilawie wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zatrzymali 27-letniego włamywacza – sprawcę kradzieży z włamaniem do plebani i organistówki.

Na początku września dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie otrzymał zgłoszenia o włamaniach i kradzieży do obiektów kościelnych na terenie gminy Pilawa i Parysów. Na miejscu policjanci wykonali niezbędne czynności oraz zabezpieczyli pozostawione przez sprawcę ślady. To po ujawnionych śladach policjanci z Posterunku Policji w Pilawie wytypowali sprawcę. Zebrany materiał dowodowy, pozwolił 27-letniemu złodziejowi, mieszkańcowi powiatu kieleckiego, postawić zarzuty popełniania przestępstwa. Mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do przedstawionych zarzutów. Niebawem sprawa znajdzie swój finał na sądowej wokandzie.

Za kradzież z włamaniem grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Materiał prasowy

 

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
gość
  (13 października 2016, 16:05)
dlaczego na zdjęciu jest dawid. j zatrzymany w lutym