W nocy ukradli, w dzień zostali zatrzymani

Dodane 5 maja 2020, 07:16

Garwolin, Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Garwolińscy kryminalni, zatrzymali dwóch mieszkańców Garwolina, którzy ukradli elektronarzędzia z budowy na terenie miasta. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W nocy z 29/30 na terenie Garwolina doszło do kradzieży na terenie budowy. Na policję zostało złożone zawiadomienie o przestępstwie, pokrzywdzony ocenił straty na kwot 5 tysięcy złotych. Dobra praca operacyjna pozwoliła tego samego dnia  policjantom z wydziału kryminalnego ustalenie sprawców kradzieży. Dwóch mieszkańców Garwolina w wieku 34 i 38-lat zostało zatrzymanych w policyjnym areszcie. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali, a skradzione elektronarzędzia już powróciły na teren budowy. Podczas zatrzymania 38-latek posiadał amfetaminę.

Sprawa na charakter rozwojowy.  Analizując posiadaną wiedzę i ślady zabezpieczone na miejscach zdarzeń policjanci już ustalili, że zatrzymani mężczyźni mają na swoim koncie inne włamania i kradzieże.

Sprawa niebawem trafi na sądową wokandę. Mężczyznom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Garwolin

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.