W Łaskarzewie ukradli buty, a w Garwolinie zabawki

Dodane 19 marca 2019, 08:14

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe W minionym tygodniu na terenie powiatu garwolińskiego doszło do kilku kradzieży. Trzy z nich było dość nietypowe. W Dudkach skradziono rasowe gołębie, w Łaskarzewie z fabryki znikły buty a w Garwolinie z korytarza maskotki.

Do kradzieży doszło 15 marca w Łaskarzewie.

- Z 14/15 nieznani sprawcy, włamali się do magazynu firmy, skąd dokonali kradzieży obuwia. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Łaskarzew - poinformował nas asp. sztab. Marek Kapusta z KPP Garwolin.

W Garwolinie 16 marca skradziono zabawki.

Nieznana osoba, z korytarza sklepu dokonała kradzieży zabawek. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Czytaj też: Skradziono gołębie warte kilkadziesiąt tys. zł 

17 marca w miejscowości Ostrybór nieznany sprawca, włamał się do sklepu spożywczo-monopolowego skąd dokonał kradzieży pieniędzy.  Ustaleniem sprawcy zajęli się policjanci z PP Wilga.

11 marca w Podoblinie w okresie od 7 do 9 marca nieznana osoba, włamała się do domku letniskowego i garaży skąd dokonała kradzieży sprzętu RTV, elektronarzędzi, sprzętu ogrodowego, felg samochodowych oraz kabli. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawcy zajęli się policjanci z PP Maciejowice.

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Nicolka.
  (23 marca 2019, 06:29)
w Trojanowie widelce a w Żelechowie słoiki z ogórkami. hahaha, jak widać zaradni inaczej z WG nie gardzą niczym.