Ujawniono wrak auta w wykopie, w środku ciało mężczyzny

Dodane 23 marca 2018, 07:46

Na sygnale, Trojanów
Zdjecia z miejsca zdarzenia: Paweł Prawdopodobnie w nocy doszło do tragicznego wypadku na starej trasie DK17 na wysokości miejscowości Mroków (gm.Trojanów). Rano ujawniono we wraku zwłoki mężczyzny.

Dziś (23.03) po godzinie 6, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie odebrał zgłoszenie o ujawnieniu wraku samochodu w wykopie na starej trasie DK17.

- W Seacie, który został odnaleziony znajdowały się zwłoki 44-letniego mężczyzny, mieszkańca sąsiedniej miejscowości (Anielowa). Na miejscu obecnie pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniali okoliczności zdarzenia - poinformował nas asp. sztab. Marek Kapusta z KPP Garwolin.

Do tragicznego wypadku doszło na wysokości stacji benzynowej Orlen. Nie wiadomo na razie o której godzinie miało miejsce zdarzenie, nie ma też świadków zajścia.

Nie występują utrudnienia w ruchu, wypadek miał miejsce na nieużytkowanej części drogi (starej DK17).

AKTUALIZACJA

Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że Jan G. lat 44 kierując samochodem osobowym m-ki Seat Cordoba , nie zachował szczególnej ostrożności i wjechał na prawidłowo oznaczoną drogę wyłączoną z ruchu i dostępną tylko dla pojazdów budowy (budowa drogi S17) gdzie wpadł do wykopanego wykopu. W wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Zwłoki decyzją prokuratora zabezpieczono w prosektorium, samochód został zabezpieczony na parkingu strzeżonym. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z PP Trojanów.  

O godz. 6.30 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Trojanowie, gdzie samochód osobowy marki Seat Cordoba wjechał do wykopu poprzecznego na wyłączonym z ruchu odcinku drogi. Pojazdem podróżował tylko kierowca, który poniósł śmierć na miejscu. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i wykonaniu dostępu do kierującego pojazdem. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i zastęp OSP Trojanów.

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
aspirant sztabowy
  (23 marca 2018, 17:47)
Jeżeli by ta droga była prawidłowo oznakowana i zabezpieczona,to samochód nie miał prawa tam wjechać.Bo w nocy wjazd na tą drogę,powinien być zabezpieczony zaporami a nie tylko znakami informacyjnymi, bo tak podpowiada rozsądek.Amen.
Gość
  (23 marca 2018, 22:21)
Nie po to nowa trasa została otwarta, żeby ludzie dalej jeździli starą.