Trwa dogaszanie budynku mieszkalnego

Dodane 23 lutego 2021, 21:22

Na sygnale, Trojanów
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: OSP Korytnica Ciągle trwa akcja straży pożarnej związana z dogaszaniem budynku mieszkalnego w gminie Trojanów.

Dziś (23 lutego) przed godziną 20 doszło do pożaru drewnianego, mieszkalnego budynku w miejscowości Żabianka (gm. Trojanów). 

Na miejscu z pożarem walczyło sześć zastępów straży pożarnej. Na miejsce zadysponowano również Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policję. 

Trwa dogaszanie budynku.

AKTUALIZACJA:

Przed godziną 20:00 do Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze drewnianego budynku jednorodzinnego w miejscowości Żabianka. W momencie przybycia zastępów  straży pożarnej, cały budynek objęty był pożarem. Wewnątrz budynku znajdowała się jedna osoba, która została ewakuowana przez świadków zdarzenia i przekazana przybyłemu zespołowi ratownictwa medycznego, który następnie przetransportował osobę poszkodowaną do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu dwóch prądów wody w natarciu na palący się budynek. Następnie do budynku weszła rota zabezpieczona w aparaty ochrony dróg oddechowych, celem przeszukania obiektu. W trakcie tych działań ratownicy wynieśli butlę z gazem propan-butan, którą poddano chłodzeniu. Następnie przystąpiono do dogaszania oraz prac rozbiórkowych. W działaniach trwających prawie cztery godziny udziały brały dwa zastępy PSP oraz cztery zastępy OSP

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.