To już w najbliższy weekend! Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego

Dodane 12 czerwca 2018, 15:06

Garwolin
Informacja prasowa Na scenie wystąpią lokalni artyści i zaproszone gwiazdy – Feel i Kraków Street Band. Coś dla siebie znajdą zarówno mali, jak i dorośli miłośnicy teatru. Będą pokazy tańca, zawody sportowe, barwny korowód, tematyczne stoiska i atrakcje dla najmłodszych. Mieszkańcy miasta i całego powiatu garwolińskiego będą świętować w dniach 16-17 czerwca. Dołącz do nich!

Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego rozpoczną się w sobotę o godzinie 10:00. Na Skwerze Solidarności odbędzie się akcja promująca całe wydarzenie – będzie głośno i wesoło! Na scenie wystąpią artyści z powiatu garwolińskiego promujący muzykę ludową – zespół Miastkowianki z Miastkowa Kościelnego oraz dobrze znana wszystkim Kapela „Bocianisko”.

Uroczysta akademia okolicznościowa rozpocznie się o godzinie 16:00 w sali widowiskowej CSiK Zostaną wręczone statuetki „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego” oraz wyróżnienia Burmistrza Miasta Garwolina dla osób i instytucji. Studenci Społecznej Akademii Nauk otrzymają klucze do bram miasta, a uczniowie Szkoły Muzycznej I i II stopnia wykonają program artystyczny. Oficjalne otwarcie Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego nastąpi w niedzielę po mszy św. i barwnym korowodzie, który jak co roku przejdzie ulicami miasta prowadzony przez Księcia Janusza I.

Uczta dla ucha i oka

Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie zespól Feel. Grupa popowo-rockowa znana polskiej publiczności od ponad dekady. Zespół ma na koncie 4 płyty i wiele nagród. Debiutancki singiel „A gdy jest już ciemno” panowie zaprezentowali na 44. Międzynarodowym Festiwalu w Sopocie i wywalczyli Bursztynowego Słowika oraz Słowika Publiczności. W 2013 roku powstał utwór „Poczuj to”, który dotarł do czołowych miejsc list przebojów, a piosenka „Więcej, jeśli się da” znana jest z serialu Rodzinka.pl. Feel pojawi się na garwolińskiej scenie w niedzielę o godzinie 21:00.

Wcześniej publiczność rozgrzeje urzekający pozytywną energią Kraków Street Band. Nie tylko fani bluesa będa zachwyceni! Panowie z Kraków Street Band nagrali w 2014 swoją debiutancką płytę i dostali się do finału programu Must Be The Music. W corocznej ankiecie czasopisma „Twój Blues” zespół uzyskał kolejno tytuły „Odkrycie Roku 2014” i „Zespół Roku 2015”.

Informacja prasowa

Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Ktoś
  (12 czerwca 2018, 15:14)
Żal jak co roku! Wioski potrafą zorganizować lepszą imprezę niż Garwolin przez wszystkie lata zebrane do kupy! Gówno i tyle. Widać że ktoś kto to organizuje nie ma pojęcia o tym co robi i nie patrzy na gusty i zainteresowania ludzi tylko na swój gust! Raz jeszcze żal i cześć.
Luk
  (15 czerwca 2018, 19:54)
To prawda mało to fajnych zespołów tylko feel jest taki cudowny bo ja bym nie powiedział. Disco Polo przy tych zespołach ludzie się bawią.
wieś
  (18 czerwca 2018, 10:23)
wieśniaki nie zostają we wioskach z Disco Polo. będzie mniej śmieci.