Potrącenie rowerzysty w Garwolinie

Dodane 9 grudnia 2019, 14:44

Garwolin, Na sygnale
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: Mateusz Samochód osobowy uderzył w rowerzystę, na miejscu pojawił się zespół karetki pogotowia.

Do potrącenia doszło dziś (9 grudnia) przed godziną 13 na alei Leginów w Garwolinie.

Samochód osobowy uderzył w rowerzystę przy przejściu dla pieszych. Na miejscu pojawił się zespół karetki pogotowia, który udziel pomocy poszkodowanej osobie.

Na miejscu występowały małe utrudnienia w ruchu.

AKTUALIZACJA:

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Garwolinie na ul. Al. Legionów w dniu 09.12 przed godziną 13. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 19-letnia mieszkanka powiatu garwolińskiego, kierując samochodem marki Skoda, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła przechodzącego z rowerem bądź przejeżdżającego rowerem po przejściu dla pieszych 78-letniego mężczyznę. 78-latek został przetransportowany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Policjanci poszukują bezpośrednich świadków zdarzenia. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Komentarze (4)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Kierowca
  (9 grudnia 2019, 14:56)
Jestem z Garwolina ale ludzie na pasach są jak święte krowy.nie patrzą włażą prosto pod koła o rowerzystach nie wspomnę
Nicola
  (9 grudnia 2019, 15:49)
potrącenie? w wg? niemożliwe. tu takie rzeczy się nie dzieją. może w pilawie lub wildze ale nie w wg
Do nicola
  (9 grudnia 2019, 17:55)
Napisała co wiedziała.
ziomek
  (10 grudnia 2019, 14:45)
Nicola ogarnij sie jesteś żałosna lub coś tam takiego