Policjanci dzieciom

Dodane 10 października 2017, 17:44

Na sygnale
Dnia 6 października dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2 - „Akademia Pana Kleksa” w Garwolinie i uczniowie z Zespołu Szkół w Starym Pilczynie gościły policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie w ramach programu „Razem Bezpieczniej”.

Grupa 3, 5-6 - latków spotkała się z asp. szt. Markiem Kapustą, a uczniów z I, II, III i IV klasy szkoły podstawowej odwiedził sierż. szt. Krzysztof Sykuła. Tematem spotkania było utrwalenie zasad ruchu drogowego. Policjanci razem z dzieci, przypomnieli podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię, znaczenia najważniejszych znaków drogowych oraz sygnalizacji świetlnej.

Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości. Na zakończenie przedszkolaki wysłuchały przeczytanej przez policjanta bajki, otrzymały maskotki, a na policjanta czekało nie lada wyzwanie – wypicie soku z cytryny. Mundurowy otrzymał od najmłodszych „order uśmiechu”.

KPP Garwolin

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.