Płonie dom w Chrominie

Dodane 8 grudnia 2019, 21:35

Na sygnale, Borowie
Zdjecie z miejsca zdarzenia: Łukasz Trwa akcja strażaków z miejscowości Chromin.

Dziś (8 grudnia) około godziny 20, doszło do pożaru domu w miejscowości Chromin gm Borowie. Na miejsce zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej oraz zespół karetki pogotowia.

Na czas akcji ratownicy zablokowali drogę krajową nr 76.

AKTUALIZACJA

Przed godz. 20 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze budynku mieszkalnego w Chrominie. Przybyły na miejsce dowódca akcji stwierdził, że pożarem objęty jest opuszczony budynek mieszkalny, konstrukcji drewnianej. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu prądów wody na płonący budynek, co w konsekwencji doprowadziło do ugaszenia pożaru. Następnie przystąpiono do prac rozbiórkowych i przelewania pogorzeliska. W działaniach trwających ponad dwie godziny uczestniczyły trzy zastępy PSP i cztery zastępy OSP.

 

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
gość
  (9 grudnia 2019, 15:55)
Opuszczony budynek w Chrominie ?, jakoś nie mogę pozbyć się myśli , że ktoś bardzo chciał zobaczyć nowy wóz bojowy w akcji.
Xyz
  (12 grudnia 2019, 19:46)
@gosc mozesz miec racje, za duzo w tym przypadku, pare dni wczesniej dostaja nowy woz bojowy a potem ten pozar....