Pierwszy poważny wypadek z udziałem motocyklisty w tym roku

Dodane 2 marca 2020, 17:23

Łaskarzew, Na sygnale
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: OSP KSRG Łaskarzew Sezon motocyklowy jeszcze się nie rozpoczął, jednak pogoda zachęca do pierwszych podróży jednośladem. Niestety w niedziele doszło też to pierwszego poważnego zdarzenia drogowego w tym roku z udziałem motocyklisty.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Łaskarzewie na ul. Garwolińskiej w dniu 1 marca około godziny 15.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 38-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierując samochodem marki Toyota wyjechał z drogi podporządkowanej i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym motocyklem. 43-letni motocyklista urazami ciała został przetransportowany do szpitala. Kierujący samochodem trzeźwy, od motocyklisty pobrano krew do dalszych badań. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność, rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego odnotowano 1 wypadek i 20 kolizji drogowych.

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Buzer
  (3 marca 2020, 06:22)
A to jak kierujący Toyotą sprawca wypadku był trzeżwy,to okaże się,że jest niewinny a potrącony przez niego motocyklista,będzie nietrzeżwy to stanie się sprawcą wypadku???