Pechowe skrzyżowanie, kolejny wypadek na DK76 i DW801

Dodane 11 maja 2018, 08:24

Na sygnale, Wilga
Zdjęcia z miejsca zdarzenia: OSP Wilga Wczoraj doszło do wypadku na skrzyżowaniu Nadwiślanki i drogi Wilga - Garwolin. Jedna osoba została poszkodowana.

Wczoraj przed godziny 19 doszło do wypadku na skrzyżowaniu dróg DK76 i DW801.

Zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe Audi i Toyota. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, które udzieliły pomocy poszkodowanym. Jedna osoba odniosła poważniejsze obrażenia.

Aktualizacja

Informacja o zdarzeniu do dyżurnego garwolińskiej policji wpłynęła o godz. 18.45.

- Kobieta kierująca samochodem marki Toyota wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy podróżującemu samochodem osobowym marki Audi. Sprawczyni zdarzenia została przewieziona do szpitala - poinformował nas asp. sztab. Marek Kapusta z KPP Garwolin.

X

Komentarze (8)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Adam
  (11 maja 2018, 11:08)
To nie pechowe skrzyżowanie, tylko poziom nauki jazdy w auto szkołach. Wystarczy pojeździć trochę po Garwolinie, by zrozumieć o czym piszę.
Furman
  (12 maja 2018, 05:47)
Adam a jaki może być ten poziom,kiedy jazdy naucza wożnica pojazdu zaprzęgowego?
Wilga
  (12 maja 2018, 23:05)
Już dawno powinno być tam rondo!!!!!!!
Pewnie czekają aż codziennie będzie śmiertelny dopiero zaczną myśleć
Mieszkaniec
  (13 maja 2018, 05:12)
W 90% wypadkow na tym zkrzyzowaniu sprawczyniami sa baby a baba na skrzyzowaniu jest jak beczka prochu moze wystrzelic w kazdej chwili
Gość
  (13 maja 2018, 21:29)
Nie osądzajcie zbędnie.... a próbowaliście wyjeżdżać sprawnie od strony Wilgi ? Widoczność makabryczna a na głównej pędzą !!!
Juzek
  (13 maja 2018, 22:29)
Rondo? Po co rondo, tam jest znak STOP! A to znaczy że trzeba ustąpić pierwszeństwa. Juz w przedszkolu uczą spójrz w lewo potem w prawo! Ale co z tego jak 70% kierujących ma z tym problem i dojeżdżając do skrzyżowania patrzy w prawo i bummm! STOP to bezwzględny nakaz zatrzymania!
Wilżanin
  (14 maja 2018, 11:30)
Bez względu na to jakie są przyczyny wypadków w tym miejscu i kto do nich doprowadza - "baba" a może czasem "chłop", to jest ich tu na tyle dużo, w tym bardzo poważnych, że powinno być rondo i tyle. Duży ruch, duże prędkości i skrzyżowanie na łuku z marną widocznością, idealny przepis na częste dzwony.
ssn
  (21 maja 2018, 09:03)
Jeśli na jakimś skrzyżowaniu jest nadzwyczaj dużo wypadków to znaczy, że nie z kierowcami jest coś nie tak, tylko z samym skrzyżowaniem. W końcu to są ci sami ludzie, którzy jeżdżą po innych skrzyżowaniach i jakoś tam jest wszystko ok, a na tym jednym wypadki są co kilka tygodni. Wystarczy logicznie pomyśleć. Rondo z pewnością rozwiązałoby problem nie generując przy tym sztucznych utrudnień jak w przypadku sygnalizacji.
Szkoda tylko, że zmiany zachodzą tak powoli. Najpierw ktoś z decyzyjnych musi problem zauważyć, potem muszą się znaleźć pieniądze, potem wykonawca i dopiero wtedy może będzie lepiej. Podsumowując: przez "niedasię-izm" i opieszałość giną ludzie.