Ogromna tragedia! Dwie osoby zginąły w wypadku

Dodane 7 sierpnia 2022, 19:02

Na sygnale
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: OSP Maciejowice Do tragicznego wypadku doszło dziś popołudniu na DW801. Mimo reanimacji, dwie osoby podróżujące motocyklem zmarły.

To była tragiczna niedziela na drogach naszego powiatu. Dziś (7 sierpnia) w miejscowości Kochów (gm. Maciejowice) doszło do zderzenia auta osobowego i motocykla. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe - straż pożarną, policję, zespół karetki pogotowia oraz lotnicze pogotowie ratunkowe.

Mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować życia ani kierowcy, ani pasażera motocykla.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzili czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności a przede wszystkim przyczyn zdarzenia. Nadwiślanka była całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają do wieczora. Wyznaczone zostały objazdy lokalnymi drogami.

AKTUALIZACJA

Z pierwszych ustaleń wynika, że samochód osobowy marki Berlingo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z jadącym drogą 801 motocyklem. Podróżująca motocyklem para mieszkańców powiatu garwolińskiego: kierujący 54-letni mężczyzna i 53-letnia pasażerka, oboje ponieśli śmierć na miejscu. Kierujący citroenem Berlingo 43-letni mieszkaniec Warszawy był trzeźwy, kiedy zderzył się z motocyklem Kawasaki.

- 7 sierpnia o godz. 13:21 zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z motocyklem. Drga W801 Maciejowice w kierunku Kochowa Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 44-letni mieszkaniec Warszawy kierujący citroenem wyjeżdżając z polnej drogi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocyklowi kawasaki. W wyniku zderzenia 54-letni kierowca i 53-letnia pasażerka jednośladu ponieśli śmierć na miejscu. Kierowca samochodu był trzeźwy. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego wypadku - poinformowała nas mł.asp. Małgorzata Pychner.

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Viper
  (8 sierpnia 2022, 13:11)
Napewno małżeństwo. Szkoda. Wielka szkoda.
Justyn
  (17 sierpnia 2022, 18:26)
A czy pozyskali jakies organy?