Nowe policyjne BMW: 89 interwencji, 2 odebrane prawa jazdy

Dodane 9 lipca 2018, 15:15

Na sygnale
KPP Garwolin Nieoznakowane bmw 330i xDrive o mocy 252 KM do 100 km na godzinę rozpędza się w 5,8 sekund, patroluje już drogi powiatu garwolińskiego.

Na początku tygodnia do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie przyjechało nieoznakowane BMW, które już w środę (04.07) wyjechało na drogi powiatu garwolińskiego. Na pokładzie radiowozu zamontowane są kamery wideo, które rejestrują zachowania uczestników ruchu. Policjanci, którzy jeżdżą pojazdem wyposażonym w video rejestrator, zwracają uwagę na niebezpieczne zachowania kierowców, takie jak: niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej, wykonywanie niebezpiecznych manewrów na drodze, popełnianie wykroczeń, które narażają na niebezpieczeństwo pieszych, czy przekraczanie dozwolonej prędkości.

Podczas kilku służb na nowym nieoznakowanym radiowozie, policjanci ujawnili 89 wykroczeń drogowych, z czego 65 dotyczyło przekroczenia dozwolonej prędkości. Policjanci zatrzymali dwa prawa jazdy, za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym.

KPP Garwolin

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.