Nie żyje nastolatka potrącona na Targowej

Dodane 2 lutego 2018, 12:00

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: internet Z przykrością informujemy, że nastolatka potracona 30 stycznia na ul. Targowej w Garwolinie zmarła w szpitalu w skutek odniesionych obrażeń.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek na ul. Targowej (na przejściu dla pieszych koło sklepu muzycznego).

Więcej na temat wypadku pisaliśmy w  artykule: Potrącił 16-latkę, w stanie ciężkim trafiła do szpitala

Jeszcze wczoraj znajomi i rodzina prosili o modlitwę za 16-letnią Martynę. Dziś do naszej redakcji dotarła bardzo smutna informacja, że pomimo wysiłku wielu osób nie udało się uratować życia nastolatki. 

Martyna chodziła do trzeciej klasy gimnazjum LO w Garwolinie.

 

Policja apeluje o ostrożność!

Do zdarzenia doszło 30 stycznia przed godz. 19 na ul. Targowej. Z ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 22-letni kierowca nissana almery potrącił 16-latkę na oznakowanym przejściu dla pieszych. Młoda kobieta w stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala.

Przypominamy, że każdy kierowca zobowiązany jest do prowadzenia samochodu z należytą ostrożnością, pamiętając o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zarazem do powstrzymania się od manewrów, które mogłyby to bezpieczeństwo zmniejszyć. Wszystko wskazuje na to, że 22-latek zlekceważył zasady ostrożności i bezpieczeństwa. Za te rażące nieprawidłowości policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Apelujemy o ostrożną jazdę!

Kierowców prosimy o ostrożność i dostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych! Apel o rozwagę kierujemy także do pieszych. Pamiętajmy, że nagłe wtargnięcie na jezdnię przed nadjeżdżającym samochodem - nawet na pasach drogowych, może zakończyć się tragicznie.

Komentarze (12)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gość
  (2 lutego 2018, 12:04)
Wyrazy współczucia dla rodziny !:-(
Mściciel
  (2 lutego 2018, 12:22)
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.
Gość2
  (2 lutego 2018, 12:27)
Najszczersze kondolencje dla całej rodziny tragicznie zmarłej dziewczynki... Niech spoczywa w pokoju...
Garwolin 25
  (2 lutego 2018, 14:42)
Zastanawiam się tylko ile miał na liczniku że samochód taki uszkodzony... Wyrazy współczucia dla rodziny! :-(
Gość
  (2 lutego 2018, 16:34)
na dlugiej przejścia też slabo oznakowane i kazdy za.piern.icza i malo kto patrzy ze przechodzi pieszy... jest szkoła dzieci i młodzież przechodzi ale znak o pieszych nie wzbudza zadnej reakcji
Tak to bywa
  (2 lutego 2018, 16:36)
Musial ja dobrze trzepnąc szkoda dziewuszki tak jezdza malolaty po miescie policja drogowa ma na to wplyw wiecej kontroli ludzie zwalniaja mniej przyspieszaja
!!!
  (2 lutego 2018, 22:02)
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.
samogon
  (2 lutego 2018, 22:20)
Nie ma znaczenia ile jechał. Młoda dziewczyna nie żyje i nic tego nie zmieni. Młody człowiek swą młodość spędzi w więzieniu. Wystarczyło trochę wolniej, trochę więcej uwagi kierowcy, pieszego.
czytelnik
  (2 lutego 2018, 22:52)
A ja apeluję do redakcji o zablokowanie możliwości komentowania. Zarówno pod artykułem o potrąceniu jak i pod tym. Fala hejtu i nienawiści nie sprzyja obydwu rodzinom, które mogą to czytać.
Gość
  (3 lutego 2018, 15:02)
Dziś o 17:30 w kosciele w Marianowie odbedzie sie Msza sw. Za dusze Martyny i o sily dla najblizszych w tym trudnym momencie.
REDAKCJA
  (3 lutego 2018, 18:12)
Na prośbę rodziny, możliwość dalszego komentowania została zablokowana.
egon
  (3 lutego 2018, 23:29)
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.