Nie żyją dwie 18-latki

Dodane 3 kwietnia 2024, 18:30

Na sygnale, Trojanów
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: Policja Lubelska Dziś popołudniu na terenie powiatu ryckiego doszło do tragicznego wypadku drogowego w którym śmierć na miejscu poniosły dwie młode mieszkanki powiatu garwolińskiego.

Do zdarzenia doszło około godz. 15 w miejscowości Stężyca w pow. ryckim, na drodze powiatowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że młoda kobieta, kierując pojazdem marki Peugeot, w którym podróżowało łącznie 5 młodych osób , na prostym odcinku drogi zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo.

Zobacz też: Kto powinien korzystać z usług księgowej?
Link sponsorowany

Pomimo udzielonej reanimacji, na miejscu zginęły dwie 18 letnie kobiety( kierująca i pasażerka). 3 osoby (2 mężczyzn i jedna kobieta, w wieku 16 i 18 lat) trafiły do szpitala. Wszyscy to mieszkańcy powiatu garwolińskiego.
 
Aktualnie policja ustala dane uczestników oraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.
 
Policja Lubelska

Wracali do domów ze szkoły w Dęblinie

Obie dziewczynki - Natalia i Alicja, które straciły życie we wczorajszym wypadku uczyły się w Zespole Szkół nr 2 w Dęblinie. Chodziły do trzeciej klasy o profilu technik reklamy i rachunkowości.

Dwójka z uczestników wypadku, która została przetransportowana do szpitala chodziła do tej samej klasy, co 18-latki. Najmłodszy uczestnik nieszczęśliwego wypadku, który również przebywa w lubelskim szpitalu we wrześniu rozpoczął naukę w pierwszej klasie.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.