Nie było upomnień, posypały się mandaty

Dodane 8 stycznia 2018, 23:27

Na sygnale




KPP Garwolin W miniony piątek (5.01) policjanci z garwolińskiej drogówki wzięli udział w krajowych działaniach „Prędkość”, ukierunkowanych na eliminowanie z ruchu kierowców jadących z nadmierną prędkością.

Funkcjonariusze Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie po raz kolejny wzięli udział w działaniach, których głównym celem było egzekwowanie od kierujących przestrzegania obowiązujących przepisów w zakresie prędkości. Stosowanie się do występujących ograniczeń prędkości ma ogromne znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Działania te polegają nie tylko na tym aby ukarać kierowców mandatami za brawurową jazdę, ale również na tym aby ograniczyć liczbę wypadków drogowych, których często skutkiem jest śmierć na drodze.

Policjanci łącznie skontrolowali 78 samochodów z czego ujawnili 42 przypadki przekroczenia prędkości. W związku z tym 42 amatorów szybkiej jazdy zostało ukaranych mandatem karnym.

KPP Garwolin

Komentarze (5)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Lewatywa
  (9 stycznia 2018, 17:24)
Panowie policjanci,czy przypadkiem parkując radiowóz na wjeżdzie do cmentarza wojennego w Garwolinie, sami nie łamiecie przepisów ruchu drogowego?Może by tak i sobie należało wlepić mandat?
przystojniak
  (9 stycznia 2018, 20:58)
bardzo dobrze ,mandat za predkosc cos ich nauczy i przestana jezdzic tak szybko
...
  (9 stycznia 2018, 22:40)
No raczej nie. Chcesz LEWATYWA to i Ty postaw...
gość9
  (10 stycznia 2018, 07:04)
Bardzo dobrze, niech sypią się mandaty za prędkość, jeszcze powinni łapać debili wyprzedzających na ciągłej, przejściu i parkujących gdzie popadnie. Więcej takich akcji, Panowie policjanci proponuję raz w tygodniu zrobić od 8 do 17 akcję parking, target będzie wyrobiony z okładem. (pewnie zaraz wyleje się fala hejtu od poprawnie jeżdżących)
uch
  (10 stycznia 2018, 15:19)
fala to się wyleje tobie z tyłu