Ludzie wskazali miejsce, policjanci zatrzymali dwóch handlarzy

Dodane 4 maja 2020, 11:52

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie podczas sprawdzania miejsca naniesionego na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa zatrzymali dwóch mieszkańców Pilawy, którzy posiadali narkotyki.

W czwartek mundurowi z Garwolina zweryfikowali zagrożenie wskazane przez mieszkańców powiatu garwolińskiego w aplikacji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Na wirtualnej mapie mieszkańcy określili miejsce na terenie gminy, gdzie może dochodzić do sprzedaży i zażywania narkotyków. Na efekty pracy policjantów nie trzeba było długo czekać. Dzielnicowi wylegitymowali dwóch mężczyzn, którzy przebywali w aucie i na ich widok zaczęli się nerwowo zachowywać.

Po skontrolowaniu okazało się, że 31- i 32-latek mieli przy sobie amfetaminę. Mężczyźni zostali zatrzymani, a nielegalne środki zabezpieczono do dalszych badań. Przeszukano także mieszkania mężczyzn. U starszego z nich policjanci ujawnili ponad 400 gramów marihuany i amfetaminę. Decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na okres trzech miesięcy.

Pamiętaj, że i Ty możesz mieć wpływ na bezpieczeństwo w Twojej okolicy. Reaguj na zagrożenia i podziel się swoimi spostrzeżeniami! Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa!

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gosc
  (4 maja 2020, 18:32)
Tak trzymać tylko dlaczego policja ma 7 dni na weryfikację tak tam pisze. Przez 7 dni może się wiele wydarzyć.