Łaskarzew: Pobili i ukradli

Dodane 13 listopada 2014, 10:05

Miasto Łaskarzew
21-letni mężczyzna zatrzymany przez policjantów trafił decyzją sądu do aresztu. Zatrzymanie miało miejsce w związku z rozbojem, do jakiego doszło na terenie Łaskarzewa.

W miniony czwartek około godziny 1.30 otrzymaliśmy informację o zdarzeniu do jakiego doszło w Łaskarzewie na ul. Białej. Według relacji zgłaszającego dwóch nieznanych mężczyzn zaatakowało jadącego rowerem 28-letniego mężczyznę bijąc go oraz kradnąc mu rower. W wyniku podjętych natychmiastowo działań policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca naszego powiatu, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, do dyspozycji prokuratora oraz wytrzeźwienia – w chwili zatrzymania miał prawie trzy promile alkoholu w organizmie. Następnego dnia po przedstawieniu zarzutów, na wniosek policji i prokuratora sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt – mężczyzna trafił do zakładu karnego. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania drugiego z mężczyzn, biorącego udział w tym zdarzeniu.

Za dokonanie rozboju przepisy szczególne kodeksu karnego przewidują karę pozbawienia wolności do 12 lat.

 

KPP Garwolin

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.