Kradli akumulatory z koparek - 4 osoby z zarzutami

Dodane 15 września 2021, 12:18

Górzno, Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: pixabay.com Policjanci wydziału kryminalnego garwolińskiej komendy ustalili trzech sprawców, którzy ukradli akumulatory od koparek z terenu gminy Górzno. Dwóm mężczyznom i kobiecie, w wieku od 29 do 30 lat, postawiono zarzuty. Zarzuty w tej sprawie otrzymał także 34–letni paser, który spieniężył ich łup.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze wydziału kryminalnego garwolińskiej komendy  ustalili, że trzej mieszkańcy gminy Garwolin na początku września ukradli kilka sztuk akumulatorów wartych kilka tysięcy złotych. Pochodziły one z koparek, prowadzących prace na terenie żwirowni w lesie w gminie Górzno. Jak wynika z ustaleń, części tych maszyn od złodziei przejął 34-latek, który je następnie sprzedawał.

Wszystkim sprawcom zostały postawione zarzuty. Zarówno za kradzież, jak i paserstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

mł. asp. Małgorzata Pychner

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.