Kolejne potrącenie na pasach. Uważajcie!

Dodane 7 lutego 2019, 11:18

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Wczoraj po zmroku doszło do kolejnego potrącenia na pasach. Młoda dziewczyna na szczęście uniknęła poważnych obrażań.

Po tragicznym wypadku do jakiego doszło 20 stycznia w Sulbinach na przejściu dla pieszych zawrzało (więcej: Tragiczne potrącenie, nie żyje 18-latka). Mieszkańcy powiatu dyskutowali na temat oświetlenia przejść, nowego oznakowania i innych czynników, które mogły by zwiększyć widoczność osób przechodzących na przejściu dla pieszych.

Wczoraj wieczorem, doszło do kolejnego potrącenia młodej dziewczyny.

Informacja o zdarzeniu do KPP Garwolin wpłynęła o godz. 18.43 i dotyczyła potrącenia na przejściu dla pieszych na al. Legionów (obok Szpitala Mazowieckiego). W poruszającą się po pasach dziewczynę, wjechał Ford. Na szczęście, tym razem dziewczyna nie wymagała hospitalizacji. Obyło się na strachu.

Na kierowco nałożono mandat i punkty karne.

Do tragedii nie doszło prawdopodobnie dlatego, że kierowca Forda jechał z dozwolną prędkością. Apelujemy! Noga z gazu! Sami zadbajmy o bezpieczeństwo na drogach, bo licząc na reakcje zarządców dróg może być za późno.   

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Jeremy
  (11 lutego 2019, 13:26)
Co to za dziewczę ???